Netsim

sirket_profili

Netsim’in başarısının ardında 1987’den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve yıllar boyu müşterilerinden aldığı tecrübeler yatar. Deneyimlerini yazılım ürünlerine yansıtabilmesi önemli bir değer olarak devam etmektedir.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, üretmiş olduğu Ofisnet yazılımı ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek güçlü, uçtan uca çözümleriyle, tüm işlemlerinizi optimize ederek kurumunuza katma değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan ortam sunar.

Ofisnet, firmanıza göre tanımlanabilir yapıdaki operasyonlar ile Satış Yönetim, Satın Alma Yönetimi, Stok Yönetimi, Finansman Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi, Genel Muhasebe gibi tüm süreçlerini uçtan uca yönetirken, Üretim, OfisnetNuke (B2B,B2C,SAS,CRM), Online ve Offline Saha Satış Yönetimi, İstasyon, Market, Restoran, Kargo Yönetimi ve Bina Yönetimi modülleriyle tümleşik bir yapı içerisinde sektörel çözümler sunar.

Netsim’in teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gerçekleştirdiği faaliyetler; kurum içi ve dışı uzmanların birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimiyle birleştirerek sizlere verimli, hızlı, pratik ve bütünleşik sunmak içindir.

Netsim” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir