İzibiz

İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş, 2013 yılında, Telekom sektörünün faturalama alanındaki öncü firmalarından i2i Systems iştiraki ile; Elektronik Belge, Elektronik Ticaret, Veri Ambarı ve Bulut konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Merkezi İstanbul, Ümraniye’de bulunan şirketimiz; alanında uzman ve nitelikli insan kaynaklarıyla Bilgi Teknolojileri sektöründe iddialı projelere imza atarak, geliştireceği servisler ve ürünlerle, yenilikçi projeler geliştirmeyi ve ülke içindeki dışa bağımlılığı kırmayı hedeflemektedir.

İzibiz, AR-GE ve Proje Geliştirme Hizmetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki Ar-Ge ofisinden sürdürmektedir.

Firmamız gücünü kurucu ve etkin ortak olan İ2İ-Systems firmasından alır. İ2İ-Systems, 2007 yılında Outsourcing firması olarak Turkcell ve Avea başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında önemli operatörlerin BSS çözümlerini üreten ekipten ayrılan 10 mühendis tarafından kurulmuştur. 200+ çalışanı ile yurtiçi ve yurtdışında özellikle Telekom sektöründe çok sayıda firmanın ücretlendirme, faturalandırma, promosyon, tarife, kampanya, bayi yönetimi, iş zekası ve Big Data projelerini  başarıyla tamamlamıştır.

e-Dönüşüm firmalarının Mass Data Processing yetkinliği olması orta ve uzun vadede süreklilik için zorunluluktur. İ2İ-Systems yurtiçinde ve yurtdışında birçok Telekom operatörünün BSS tabanlı sistemlerinin yazılımlarını yazmış olması sebebiyle, e-Dönüşüm alanlarında tecrübe edilmiş ve denenmiş ürünleri bulunmaktadır.

İZİBİZ  firması e-Fatura özel entegratörü olarak Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından ruhsatlandırılarak tescil  edilmiştir. Elektronik Faturaların saklanması, Müşteri yerine Elektronik İmza tedariki (Mali Mühür Uyum), Elektronik Arşiv faaliyetleri için de ayrıca tescil ve izinlerimiz bulunmaktadır. Onaylı yetkinliklerimiz için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz. 

http://efatura.gov.tr/efaturaozelentegratorlerlistesi.html

http://efatura.gov.tr/efaturasaklamaiznialanlarinlistesi.html

http://www.kamusm.gov.tr/kurumsal/musterilerimiz/ozel.jsp 

http://www.efatura.gov.tr/earsivozelentegratorlistesi.html

http://www.edefter.gov.tr/edefteruyumluyazilimlar.html

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir